Lubuszanie pomagają, bo... mogą. Zobacz, ile dobrego robią ludzie z Twojej okolicy!

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Tomasz Rusek

Lubuszanie pomagają, bo... mogą. Zobacz, ile dobrego robią ludzie z Twojej okolicy!

Tomasz Rusek

Angelika Piekarska z małego Przyłęgu chciała pomóc małej Agatce z jeszcze mniejszego Przyborowa. Ale dzięki ludziom dobrej woli - w tym dzięki Wam, Czytelnikom GL - zrobiła się z tego wielka sprawa.

Agatka z Przyborowa (koło Drezdenka) potrzebuje nowego wózka. A. Piekarska, która na koncie ma już wiele akcji charytatywnych, wymyśliła, że będzie zbierać dla niej nakrętki, które potem można sprzedać i tak uciułać trochę grosza na niezbędny zakup. Opisaliśmy jej akcję na terenie powiatu strzelecko - drezdeneckiego. Dodaliśmy, że gdyby ktoś z gorzowian chciał się włączyć w zbiórkę, to można nakrętki przynieść do redakcji GL.

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Tomasz Rusek

Gorzów to moje ukochane miasto. Tutaj się urodziłem, tutaj mieszkam. Aktualnie na Górczynie. Lubię pożartować, więc śmiało mogę napisać, że interesuję się leżeniem, oglądaniem seriali oraz braniem urlopów. Wy też?
Z Gazetą Lubuską współpracuję od 2002 r., a pracuję w niej trzy lata krócej. Kiedy ten czas zleciał?
Zawodowo bardzo ciekawi mnie wszystko, co dzieje się w powiecie międzyrzeckim (Międzyrzecz, Skwierzyna, Trzciel, Bledzew, Pszczew, Przytoczna). Piszę nie tylko artykuły z tych i o tych okolicach, ale robię też tam wiele zdjęć, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dodatkowo od 2019 r. z radością administruję facebookowym profilem Głos Międzyrzecza i Skwierzyny, gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji i kapitalnych zdjęć z tej części woj. lubuskiego. Jesteśmy czynni całą dobę!
Jeśli mieszkacie w okolicy, koniecznie tam zajrzyjcie, polubcie profil i bądźcie z nami. Z "nami", bo jest nas tam już ponad 14 tysięcy!
Oczywiście zajmuję się życiem Gorzowa: gospodarką komunalną, inwestycjami, transportem, administracją publiczną, lokalnym samorządem.
Piszcie do mnie śmiało: trusek@gazetalubuska.pl. Czekam na Wasze wiadomości!

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.