Makłowicz, Lady Pank, Frąckowiak, czyli plejada gwiazd na Rybobranie 2016

Czytaj dalej
Fot. Pawel Relikowski / Polska Press
Łukasz Koleśnik

Makłowicz, Lady Pank, Frąckowiak, czyli plejada gwiazd na Rybobranie 2016

Łukasz Koleśnik

Znamy szczegółowy program jednej z największych imprez w powiecie krośnieńskim. Nowa edycja Rybobrania zapowiada się smakowicie.

Rybobranie to wydarzenie, które pretenduje do miana jednej z najlepszych imprez plenerowych w województwie lubuskim. W tym roku będzie większe niż kiedykolwiek.

18 oraz 19 czerwca krośnieński port ponownie stanie się rybobraniowym centrum, do którego o godz. 15.00 spod hali sportowo-widowiskowej wyruszy parada z Wodnikiem na czele.

O podniebienia tradycyjnie zadba Robert Makłowicz, który przygotuje wyśmienite rybne rarytasy. To już trzecia edycja imprezy, w której znany krytyk kulinarny bierze udział. Dzięki niemu liczne stoiska będą kusiły smakiem i zapachem. W sobotę świetną atmosferę pod sceną zapewnią zespół Loka, który zagra o godz. 21.30. Oprócz niego na scenie pojawią się The Best 4, Las Melinas, Awiński Show . Do tego zaraz po koncercie Loka zaplanowano pokaz fajerwerków.

Niedziela to zaś prawdziwy muzyczny hit. Swoje 35-lecie będzie bowiem świętować legenda polskiego rocka, czyli zespół Lady Pank. Rockmeni pojawią się na scenie o 21.00. Wcześniej, o godz. 17.00 pojawi się Halina Frąckowiak, jedna z największych polskich gwiazd lat 70. i pierwszej połowy 80, znana szerokiej publiczności piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Współpracowała m.in. z takimi zespołami jak: Czerwono-Czarni, Grupa ABC, Tarpany czy Drumlersi. Ponadto, w niedzielę wystąpią takie zespoły jak: Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele oraz Grubsze Ryby.

Emocje ponownie sięgną zenitu także podczas Loterii Rybobraniowej, w której główną nagrodą będzie karta podarunkowa na kwotę 5 000 zł. Losy można zakupić już dziś, m.in. w Zamku.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych i nie tylko. Dwa tygodnie wcześniej, 4 czerwca odbędzie się na parkingu przy hali sportowo-widowiskowej Rybkobranie - czyli Krośnieńskie Święto Dzieci.

Łukasz Koleśnik

Co robię?


Żadna tematyka mnie nie odstrasza. Biznes, polityka, sport, reportaże, fotoreportaże, relacje, newsy, historia. Dzięki temu też pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę swoje umiejętności.


Największą satysfakcję z pracy mam wtedy, kiedy w jakiś sposób mogę pomóc. Dlatego często opisuję ludzi z problemami, chorych i potrzebujących oraz zachęcam do pomocy. I kiedy uda się pomóc nawet w najmniejszym stopniu, to jest plus. 


Działam głównie na terenie powiatu krośnieńskiego. Obecnie trzymam rękę na pulsie, jeśli chodzi o poszczególne inwestycje w regionie, jak chociażby przygotowywane podniesienie zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim (Czy zabytkowy most w Krośnie Odrzańskim zostanie podniesiony w tym roku? To coraz mniej prawdopodobne), przyglądam się rozwojowi szpitala w regionie (Zachodnie Centrum Medyczne w końcu kupiło nowy rentgen do szpitala. Budynek w Gubinie doczeka się termomodernizacji).


Jak trafiłem do Gazety Lubuskiej?


W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Wcześniej też pracowałem jak dziennikarz, głównie na terenie Gubina i okolic. Tam stawiałem też swoje pierwsze kroki w zawodzie, poznałem podstawy, złapałem kontakty.


Początkowo nie łączyłem swojej przyszłości z dziennikarstwem. Myślałem o informatyce albo aktorstwie (wiem, spory rozstrzał ;) ). Ostatecznie trafiłem jednak na studia do Wrocławia, gdzie studiowałem na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Poszczęściło mi się i po studiach zacząłem pracę w zawodzie oraz trwam w nim do dziś.


O mnie


Jestem miłośnikiem piłki nożnej oraz koszykówki. Od lat zapalony kibic Borussii Dortmund. Łatwo się domyślić, że w wolnym czasie lubię oglądać mecze, ale nie tylko. Czytam książki. Głównie kryminały lub biografie. Kinomaniak. Oglądam filmy (fan Gwiezdnych Wojen, ale tych starych) i seriale (za dużo by wymieniać). Lubię czasem pobiegać (za rzadko, co po mnie widać ;) ). Tak w skrócie. To tyle :)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.