Mała Oliwia cierpi, a miała się dobrze bawić na nowym placu

Czytaj dalej
Renata Hryniewicz

Mała Oliwia cierpi, a miała się dobrze bawić na nowym placu

Renata Hryniewicz

Córka Moniki Sobczyk - Majewskiej na hucznym otwarciu placu zabaw złamała obojczyk. Powód? Źle skręcona trampolina. - Czy plac zabaw przeszedł odbiór techniczny? - pyta mama dziewczynki.

W minioną niedzielę przy ul. Chrobrego uroczyście otwarto plac zabaw wraz ze strefą aktywnego wypoczynku dla rodziców. Inwestycja okazała, droga, bo za ponad pół miliona, piękne urządzenia, dobra lokalizacja... Mieszkańcy czekali na plac i strefę z niecierpliwością.

Na wielkim otwarciu, razem z wnuczką Oliwią, była też Teresa Majewska. I gdy mała z innymi dziećmi skakała na trampolinie, umocnienia się poluzowały i wszyscy runęli na ziemię.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.