Łukasz Koleśnik

Małe remonty, wielkie korki w Krośnie Odrzańskim

Korki w Krośnie Odrz. tworzą się nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni zapewne. Już wcześniej zablokowanie mostu na kilka minut pokazało, że łatwo Fot. Łukasz Koleśnik Korki w Krośnie Odrz. tworzą się nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni zapewne. Już wcześniej zablokowanie mostu na kilka minut pokazało, że łatwo sparaliżować komunikacyjnie całe miasto
Łukasz Koleśnik

Kiedy tylko na drodze krajowej biegnącej przez miasto zacznie się jakiś mały remont, wszyscy kierowcy zgrzytają zębami. Nic dziwnego, gdyż te małe remonty powodują potężne korki. Mieszkańcy mają tego dosyć. Kłopot w tym, że za bardzo nie da się z tym nic zrobić...

Od kilku tygodni trwa łatanie dziur na drodze krajowej nr 29 w Krośnie Odrzańskim. I po raz kolejny dla kierowców to prawdziwa udręka. Niby nie jest tak źle, jak podczas poprzednio prowadzonych prac, ponieważ tym razem nadzorowany jest ruch drogowy. Nie zmienia to faktu, że wystarczy chwila i miasto jest zakorkowane, gdyż przez Krosno oraz przez Odrę prowadzi tylko jedna droga i jeden most.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Koleśnik

Co robię?


Żadna tematyka mnie nie odstrasza. Biznes, polityka, sport, reportaże, fotoreportaże, relacje, newsy, historia. Dzięki temu też pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę swoje umiejętności.


Największą satysfakcję z pracy mam wtedy, kiedy w jakiś sposób mogę pomóc. Dlatego często opisuję ludzi z problemami, chorych i potrzebujących oraz zachęcam do pomocy. I kiedy uda się pomóc nawet w najmniejszym stopniu, to jest plus. 


Działam głównie na terenie powiatu krośnieńskiego. Obecnie trzymam rękę na pulsie, jeśli chodzi o poszczególne inwestycje w regionie, jak chociażby przygotowywane podniesienie zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim (Czy zabytkowy most w Krośnie Odrzańskim zostanie podniesiony w tym roku? To coraz mniej prawdopodobne), przyglądam się rozwojowi szpitala w regionie (Zachodnie Centrum Medyczne w końcu kupiło nowy rentgen do szpitala. Budynek w Gubinie doczeka się termomodernizacji).


Jak trafiłem do Gazety Lubuskiej?


W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Wcześniej też pracowałem jak dziennikarz, głównie na terenie Gubina i okolic. Tam stawiałem też swoje pierwsze kroki w zawodzie, poznałem podstawy, złapałem kontakty.


Początkowo nie łączyłem swojej przyszłości z dziennikarstwem. Myślałem o informatyce albo aktorstwie (wiem, spory rozstrzał ;) ). Ostatecznie trafiłem jednak na studia do Wrocławia, gdzie studiowałem na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Poszczęściło mi się i po studiach zacząłem pracę w zawodzie oraz trwam w nim do dziś.


O mnie


Jestem miłośnikiem piłki nożnej oraz koszykówki. Od lat zapalony kibic Borussii Dortmund. Łatwo się domyślić, że w wolnym czasie lubię oglądać mecze, ale nie tylko. Czytam książki. Głównie kryminały lub biografie. Kinomaniak. Oglądam filmy (fan Gwiezdnych Wojen, ale tych starych) i seriale (za dużo by wymieniać). Lubię czasem pobiegać (za rzadko, co po mnie widać ;) ). Tak w skrócie. To tyle :)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.