Marsz zakończony koncertem i biesiadą

Czytaj dalej
Fot. Kaptajn
Karolina Rokitnicka

Marsz zakończony koncertem i biesiadą

Karolina Rokitnicka

W niedzielę w Golubiu-Dobrzyniu organizowany jest marsz nordic walking z okazji Dnia Kobiet. Tylko jeszcze dziś można zgłaszać swój udział.

Inicjatywę “Kobiety na zamku u Anny Wazówny” przygotował Jarosław Kaptajn. Program zapowiada się interesująco. O godz 11 nastąpi wyjazd z Zamku na start marszu - w okolice leśniczówki w Paliwodziźnie. Tam odbędzie się rozgrzewka, a po niej rozpocznie się marsz. Trasa liczy około 14 km. Wiedzie m.in. nad jeziorem Grodno i Słupno. Powrót na zamek jest planowany około godz 14. Tutaj zaplanowano pokaz tańca i muzyki dawnej i prezentacje. Wśród uczestników rozlosowanych zostanie sporo nagród, m.in. trzy zestawy kosmetyków o wartości 150 zł każdy, bony na zakupy, usługa skanowania, retuszu oraz wydruku starych fotografii, designerskie worki na obuwie, wejściówki na turniej rycerski. Uczestnicy zostaną zaproszeni także na poczęstunek z ciastem i szampanem.

- Zapisanych jest już około 50 uczestników większość to goście spoza naszego powiatu, mieszkańcy Sztumu, Elbląga, Grudziadza czy Bydgoszczy - informuje Jarosław Kaptajn.

Dziś kończy się termin na dokonywanie zgłoszeń. Można ich dokonywać poprzez stronę internetową www.kap tajn.pl/rejestracja.php. Za udział w imprezie pobierana jest opłata 40 zł.

Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym oraz przygotowywaniem relacji czy przeprowadzaniem interwencji w sprawach ważnych dla Czytelników. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura oraz politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie niezgłębione, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, podczas których przygotowuję informacje o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się tworzyć informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.