Masz zabytkowy pojazd? Wystartuj w rajdzie

Czytaj dalej
Fot. Anna Chreptowicz
Anna Chreptowicz

Masz zabytkowy pojazd? Wystartuj w rajdzie

Anna Chreptowicz

Masz zabytkowy motor, a może samochód? No to nie zastanawiaj się i szykuj się na majowy rajd zabytkowych pojazdów na Dni Sulechowa.

Zlot Pojazdów i Motocykli to doroczna impreza odbywająca się podczas Dni Sulechowa, która przyciąga wielu miłośników zabytkowych pojazdów. Zarówno właścicieli, jak i tych, którzy lubią na nie popatrzeć.

W tym roku zjazd odbędzie się 21 maja. I mimo że czasu jest jeszcze sporo, program prezentujemy już dzisiaj. A to z uwagi na wielkie zainteresowanie tym wydarzeniem. Co ważne, każdy, kto będzie chciał wziąć udział w zlocie, może się jeszcze zgłosić. Jak? Wystarczy pobrać ze strony internetowej Sulechowskiego Domu Kultury formularz zgłoszeniowy i wypełniony przesłać na adres: [email protected].

W dniu zlotu uczestnicy powinni zarejestrować swoją załogę. Rejestracja odbędzie się w godz. 11.30-12.30 przy ul. Południowej 5.
Parada wystartuje o godzinie 13.30 z Placu Ratuszowego i przejedzie kolejno ulicami: Południową, Odrzańską, Armii Krajowej, PCK, 1 Maja, Al. Wielkopolską, Jana Pawła II, 31 Stycznia, Dworcową, Niepodległości, Okrężną, Rondem J. Piłsudskiego, Nowym Rynkiem, Chopina i z powrotem wjedzie na Plac Ratuszowy.
Więcej informacji pod nr tel. 603 895 341.

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.