Maszt telefonii komórkowej stanie wielki i niechciany

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Sławomir Bobbe

Maszt telefonii komórkowej stanie wielki i niechciany

Sławomir Bobbe

- Moglibyśmy wskazać inwestorowi inne lokalizacje, które będą akceptowalne dla ludzi - mówi wójt Sicienka Piotr Chudzyński

Informacja o zamiarze postawienia masztu telefonicznego w Kruszynie zelektryzowała i zirytowała mieszkańców. Dziś spotykają się, by zaprotestować.

- Wspólnie obrońmy się przed masztem telefonii komórkowej sieci Play w Kruszynie - przeczytać można na plakatach rozwieszonych na terenie miejscowości.

Organizatorzy protestu wytoczyli najcięższe działa, by zmobilizować mieszkańców do działania.

- Dlaczego tak usilnie jesteśmy przekonywani o nieszkodliwości promieniowania elektromagnetycznego emitowanego przez maszty, podczas gdy najnowsze badania potwierdziły, że ludzie żyjący w bliskiej odległości od masztu telefonii mają większe ryzyko zachorowań i śmierci z powodu nowotworów? - czytamy w „obwieszczeniu” na którym znajdują się również informacje o tym, że ceny nieruchomości spadną o 30 procent.

Zapraszamy do lektury dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Bobbe

"Demokracja to rządy brutali temperowane przez dziennikarzy" - mówił Ralph Waldo Emerson, dlatego najbardziej interesują mnie tematy polityczne i samorządowe. Jestem Bydgoszczaninem i pasjonują mnie wszystkie wydarzenia związane z moim miastem. Przygotowuję materiały z zakresu biznesu, ekonomii, przedsiębiorczości, rynku pracy, gospodarki komunalnej, ekologii i ochrony środowiska. Współpracuję także z wydawcami serwisów centralnych - regiodom.pl i regiopraca.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.