Maturalnego poloneza czas już zatańczyć!

Czytaj dalej
Fot. Edward Gurban
(eg,sel)

Maturalnego poloneza czas już zatańczyć!

(eg,sel)

Wyjątkowo krótki karnawał w tym roku sprawił, że studniówki odbędą się dużo wcześniej, niż to się działo w latach ubiegłych.

Jako pierwsi już w ubiegłą sobotę tradycyjnego poloneza zatańczyli uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. K. K. Baczyńskiego. Na parkiecie szkolnej auli spotkali się abiturienci sześciu najstarszych klas.

Potem w sobotę 16 stycznia kolejne studniówki odbędą się w CKZiU „Elektryk” i ZSP 4 „Spożywczak”. Pierwsza z nich w Pensjonacie Korona w Modrzycy, druga w nowosolskiej Operze.

23 stycznia w kożuchowskiej restauracji „Pod Lipami” bawić się będzie natomiast młodzież z ZSP 5 w Kożuchowie.

Na 6 lutego wyznaczono termin studniówki dla drugiej grupy abiturientów „Elektryka”. Natomiast w tym roku bale maturalne nie odbędą się w ZSP 3 Odlewniak i w ZSP 2 Nitki, a licealiści z ZS w Nowym Miasteczku jeszcze się nie zdecydowali, czy spotkają się na balu studniówkowym.

W Głogowie pierwsza studniówka odbyła się już w ubiegły piątek. W hali widowiskowo-sportowej bawili się uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. Wyżykowskiego. Dzień później w sobotę, w tej samej hali studniówkę będą mieli maturzyści z I Liceum Ogólnokształcące. 15 stycznia hala ta będzie też miejscem zabawy dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego.

16 stycznia organizowana jest studniówka Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, a młodzież bawić się będzie w nowej sali M Royal na Brzostowie. Tydzień później, 22 stycznia, w sali „U Dula” swój bal zaplanował Zespół Szkół Ekonomicznych. W tej samej sali, ale tydzień później 29 stycznia studniówkę organizuje Technikum nr 6.

W ostatni weekend stycznia studniówki mają też maturzyści z Zespołu Szkół Samochodowych i Budowlanych (Rodos) oraz Zespół Szkół Politechnicznych (Kaczyce).

(eg,sel)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.