Meble na Miarę Tomasz Dąbrowski

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Meble na Miarę Tomasz Dąbrowski

Meble na Miarę Tomasz Dąbrowski

Materiał informacyjny Meble na Miarę Tomasz Dąbrowski

Meble na Miarę to firma, która posiada długoletnie doświadczenie w produkcji mebli na zamówienie oraz aranżacji wnętrz. Wszystkie nasze produkty wykonane są w wysokiej jakości materiałów oraz objęte gwarancją.

Oferujemy meble kuchenne i łazienkowe, garderoby, meble sklepowe, hotelowe i wiele innych. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej unikalnych projektów i doradzamy w kwestii wyboru odpowiednich materiałów. Swoje usługi wykonujemy na terenie województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego. Zapraszamy do współpracy!

Meble na Miarę Tomasz Dąbrowski

Jesteśmy polskim producentem mebli na wymiar. Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji mebli oraz aranżacji wnętrz, które pozwala nam na realizację prac na najwyższym poziomie.

Meble na Miarę Tomasz Dąbrowski

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Przed przystąpieniem do jego wykonania, przeprowadzamy szczegółową i uważną konsultację z klientem. W trakcie prac, dbamy o zgodność z przyjętą wizją i dopracowujemy najdrobniejsze detale. Projektujemy i wykonujemy meble kuchenne na wymiar, meble łazienkowe, biurowe, garderoby oraz wiele innych.

Meble na Miarę Tomasz Dąbrowski

Zapewniamy terminowość wykonywanych zleceń. Podpowiadamy w kwestiach aranżacyjnych, służymy pomocą w wyborze odpowiednich materiałów oraz gwarantujemy możliwość kontaktu z nami na każdym etapie zamówienia.

Meble na Miarę Tomasz Dąbrowski

Siedziba naszej firmy znajduje się w Skwierzynie. Swoje usługi świadczymy na terenie województwa wielkopolskiego, lubuskiego oraz zachodniopomorskiego.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Czekamy na Państwa telefon codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00
Tel: 691-113-920
Fb: @MNMSKWIERZYNA
www.mebleskwierzyna.pl


adres: ul. Roosevelta 1D,
Skwierzyna 66-440Materiał informacyjny Meble na Miarę Tomasz Dąbrowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.