Memoriał w telewizji, a sztandar do renowacji

Czytaj dalej
Fot. Archiwum
Paweł Tracz

Memoriał w telewizji, a sztandar do renowacji

Paweł Tracz

Zgodnie z zapowiedzią działaczy Stali Gorzów, zaplanowany na 3 kwietnia Memoriał Edwarda Jancarza pokaże na żywo jedna ze stacji.

Przez wiele tygodni zarząd gorzowskiego klubu prowadził rozmowy z telewizją, która byłaby skłonna przeprowadzić transmisję z reaktywowanych po siedmiu latach przerwy zawodów, poświęconych pamięci najwybitniejszego wychowanka Stali. Negocjacje zakończyły się powodzeniem, co nadaje imprezie jeszcze większej rangi. Tym samym fani, którzy nie będą mogli przyjść 3 kwietnia na „Jancarza”, będą mieli możliwość obejrzenia turnieju w stacji nSport+.

Niestety, jest też zła wiadomość

Pierwotnie planowana godzina rozpoczęcia memoriału została zmieniona z 15.00 na 18.30. Początek transmisji o godz. 18.00. Jeżeli komuś, kto już kupił wejściówki na kwietniowy turniej, nie pasuje nowy termin, może zwrócić je do niedzieli w sklepie klubowym Stali w galerii NovaPark. Cały czas trwa sprzedaż biletów, również tych na turniej Grand Prix Polski (27 sierpnia).

W 2017 roku gorzowski klub będzie obchodził 70-lecie istnienia.

W związku z tym powstał pomysł odnowienia klubowego sztandaru. Ma on 44 lata, a pracownicy Stali otrzymali go na 25-lecie klubu w 1972 roku od załogi Zakładów Mechanicznych „Ursus” w Gorzowie (był to zakład patronacki żółto-niebieskich). Niestety, czas odbił na nim swoje piętno i dlatego wymaga on renowacji. Obecni działacze chcą odnowić sztandar wspólnie z kibicami. Szczegóły akcji mają zostać podane w późniejszym terminie na internetowej stronie ośmiokrotnych drużynowych mistrzów Polski: www.stalgorzow.pl oraz na profilu „Staleczki” na portalach społecznościowych.

Ostatni Memoriał Edwarda Jancarza odbył się w 2009 roku i miał znakomitą oprawę. Tegoroczny zapowiada się równie interesująco.
Archiwum Ostatni Memoriał Edwarda Jancarza odbył się w 2009 roku i miał znakomitą oprawę. Tegoroczny zapowiada się równie interesująco.
Paweł Tracz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.