Łukasz Koleśnik

Mężczyzna z Gubina chodził ze złamaną nogą przez kilka dni. Bo lekarze mają urlop

Marian Szymański, idąc ulicą Różaną, nagle runął jak długi na chodnik. Noga zaczęła mu puchnąć, a on nie był w stanie wstać, a co dopiero chodzić. Fot. Zdjęcie Czytelnika Marian Szymański, idąc ulicą Różaną, nagle runął jak długi na chodnik. Noga zaczęła mu puchnąć, a on nie był w stanie wstać, a co dopiero chodzić.
Łukasz Koleśnik

Trójka mieszkańców Gubina natknęła się na jednej z ulic na mężczyznę leżącego na chodniku. Był to Marian Szymański, który nie mógł się podnieść. Okazało się, że ma złamaną nogę. Od kilku dni nie mógł dostać się do lekarzy, bo... wszyscy są na urlopach.

- Na leżącego mężczyznę natknął się jeden z moich synów - opowiada pani Grażyna Jasion. - To było blisko naszego miejsca zamieszkania, przy ulicy Różanej. Syn podniósł tego pana, ale on nie mógł się poruszać. Zdecydował, że wezwie karetkę.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.