Hubert Zdankiewicz

Miami - trzeci dom Radwańskiej

Hubert Zdankiewicz

Coraz więcej tenisistów chce mieszkać na Florydzie

Agnieszka Radwańska właśnie wycofała się z turnieju WTA w Katowicach (z powodu zapalenia barku) i być może żałuje, że nie została na rehabilitację w Miami. Od niedawna to jej drugi dom. Tak naprawdę trzeci, bo ze względów osobistych więcej czasu spędza ostatnio w Warszawie (rodzinym mieście swojego chłopaka Dawida Celta), niż w rodzinnym Krakowie. Kupiła nawet mieszkanie w stolicy.

Teraz najlepsza polska tenisistka jest również posiadaczką apartamentu w Miami. Pochwaliła się nim, zamieszczając w serwisie społecznościowym swoje zdjęcie na balkonie. „Witamy w Miami” - napisała.

Widok naprawdę zapiera dech. Cena zapewne również, ale Radwańska może pozwolić sobie na luksusy. Tylko w tym roku zdążyła zarobić już na korcie ponad milion dolarów. W całej karierze prawie 23 (22,8 mln). Do tego dochodzą zarobki z kontraktów reklamowych.

Miami i Floryda to popularne wśród gwiazd tenisa miejsce. Za swój drugi dom uznaje go m.in. Szkot Andy Murray, który spędza tu przynajmniej kilka miesięcy w roku. Między innymi podczas okresu przygotowawczego do sezonu (podobnie zrobiła Radwańska, podczas współpracy z Martiną Navratilovą). W pobliskim Palm Beach Gardens mieszkają z kolei amerykańskie siostry Venus i Serena Williams, a w Bradenton Maria Szarapowa. Swoją akademię ma również w tym mieście słynny Nick Bollettieri.

Hubert Zdankiewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.