Miasto dało firmie dziesięć dni na skończenie remontu! [WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Miasto dało firmie dziesięć dni na skończenie remontu! [WIDEO]

Jarosław Miłkowski

Co, jeśli ulice: Warszawska i Walczaka nie będą gotowe? Miasto chce odstąpić od umowy. A firma nie odbiera już telefonów od prezydenta.

Firma Taumer miała zrobić remont ul. Walczaka i Warszawskiej do... listopada zeszłego roku. Nie zrobiła. I nie zanosi się, że zrobi go do końca maja.

- Pogonić ich – mówi Marek Olszewski z ul. Borowskiego. - Oczywiście, że pogonić. Ile można jeździć objazdami lub chodzić na piechotę?! – słyszymy od Jadwigi Marczyńskiej, mieszkanki Dolinek.

Mirosław Krawiec, budowlaniec, który mieszka kilkadziesiąt kroków od Białego Kościółka: - Tę firmę trzeba pogonić, ale do roboty. Jeśli miasto z niej zrezygnuje, to wydłuży remont o całe miesiące...

Jak będzie? Gdy w zeszły poniedziałek rozmawialiśmy z wiceprezydentem Arturem Radzińskim, mówił że chce zrobić Taumerowi „czarny PR”, czyli poinformować samorządowców z różnych stron Polski, że firma nie dotrzymuje terminów.

Więcej w papierowym wydaniu Gazety Lubuskiej (22 maja) oraz w wydaniu plus.gazetalubuska.pl

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.