Miasto dało firmie dziesięć dni na skończenie remontu! [WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Miasto dało firmie dziesięć dni na skończenie remontu! [WIDEO]

Jarosław Miłkowski

Co, jeśli ulice: Warszawska i Walczaka nie będą gotowe? Miasto chce odstąpić od umowy. A firma nie odbiera już telefonów od prezydenta.

Firma Taumer miała zrobić remont ul. Walczaka i Warszawskiej do... listopada zeszłego roku. Nie zrobiła. I nie zanosi się, że zrobi go do końca maja.

- Pogonić ich – mówi Marek Olszewski z ul. Borowskiego. - Oczywiście, że pogonić. Ile można jeździć objazdami lub chodzić na piechotę?! – słyszymy od Jadwigi Marczyńskiej, mieszkanki Dolinek.

Mirosław Krawiec, budowlaniec, który mieszka kilkadziesiąt kroków od Białego Kościółka: - Tę firmę trzeba pogonić, ale do roboty. Jeśli miasto z niej zrezygnuje, to wydłuży remont o całe miesiące...

Jak będzie? Gdy w zeszły poniedziałek rozmawialiśmy z wiceprezydentem Arturem Radzińskim, mówił że chce zrobić Taumerowi „czarny PR”, czyli poinformować samorządowców z różnych stron Polski, że firma nie dotrzymuje terminów.

Więcej w papierowym wydaniu Gazety Lubuskiej (22 maja) oraz w wydaniu plus.gazetalubuska.pl

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się sprawami bieżącymi oraz bardzo często interwencjami Czytelników. Masz sprawę, którą potrzeba wyjaśnić? Pisz na maila: jmilkowski@gazetalubuska.pl

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.