Miejsc dla dzieci w przedszkolach w Krośnie Odrzańskim nie zabraknie. A co z młodszymi maluchami?

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Koleśnik
Łukasz Koleśnik

Miejsc dla dzieci w przedszkolach w Krośnie Odrzańskim nie zabraknie. A co z młodszymi maluchami?

Łukasz Koleśnik

Każdy maluch w wieku przedszkolnym znajdzie miejsce w placówkach na terenie gminy Krosno Odrzańskie. Tak zapowiadają samorządowcy. Do tego powstanie żłobek. Tu z miejscami dla maluchów może być różnie...

Opisywaliśmy już wcześniej sprawę budowy nowego żłobka, która wzbudziła niepokój wielu rodziców. Dlaczego?_- Przede wszystkim nie poinformowano nas o tym, że przy Przedszkolu nr 2 zostanie zamknięty oddział dla najmłodszych - mówiła Joanna Szewciw.

Mowa o miejscu dla 25 dzieci poniżej 3. roku życia. Funkcjonował od lat, w tym roku zostaje zamknięty... przez nowe przedszkole przy Piastów i budowę żłobka. Rodzice byli poirytowani, doszło do wielu spotkań, w których urzędnicy musieli wyjaśniać zaistniałą sytuację.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.