Natalia Dyjas-Szatkowska

Miejskie przedszkole bez dyrektora. Czy obecną sytuację w placówce da się uzdrowić?

Pracownicy placówki mówią, że zależy im przede wszystkim na dobru dzieci (zdjęcie przykładowe) Fot. Mariusz Kapała Pracownicy placówki mówią, że zależy im przede wszystkim na dobru dzieci (zdjęcie przykładowe)
Natalia Dyjas-Szatkowska

Choć wakacje, w Przedszkolu nr 21 w Zielonej Górze emocji nie brakuje. I to wcale nie za sprawą prowadzonej tam termomodernizacji, ale choćby tego, że – jak się okazało – podczas konkursu na dyrektora placówki są dwie rady rodziców.

Do redakcji przyszła jedna z mam przedszkolaka. - Jestem zdenerwowana, bo chciałabym, żeby moje dziecko znalazło się w placówce, w której będzie dobra atmosfera – mówi. – Tymczasem dzieje się tam wiele złego. Nie jestem sędzią, by rozstrzygać, kto ma rację. Tym bardziej, że dochodzą do mnie różne informacje. Chodzi mi o dobro dziecka.

Kto zostanie nowym dyrektorem przedszkola w Zielonej Górze? 

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Natalia Dyjas-Szatkowska

Jestem rodowitą zielonogórzanką. Na co dzień pracuję w zielonogórskim dziale miejskim. W "Gazecie Lubuskiej" od 2016 roku. Z wykształcenia jestem filologiem polskim i... teatrologiem. W obszarze moich działań, oprócz Zielonej Góry, znajduje się również powiat zielonogórski. Ważne są dla mnie codzienne problemy mieszkańców, sprawy społeczne i kulturalne naszego regionu. Nie jest mi obojętny los zwierzaków i często piszę o nich na naszych łamach. W wolnych chwilach (jeśli jakaś się znajdzie... :)) nałogowo pochłaniam książki i z aparatem poznaję nasze piękne województwo lubuskie. A jest co tutaj zwiedzać!

Czy w Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Masz sprawę, która Twoim zdaniem powinna zostać opisana w naszej gazecie? A może masz jakiś kłopot, który należy rozwiązać? Śmiało! Skontaktuj się ze mną, postaram się zająć danym tematem.

Kontakt do mnie: ndyjas@gazetalubuska.pl
Telefon: 68 324 88 44 lub: 510 026 978.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.