Mieszkańcy Gubina w końcu się doczekali. Będzie kino! [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Urząd Miasta Gubin
Łukasz Koleśnik

Mieszkańcy Gubina w końcu się doczekali. Będzie kino! [ZDJĘCIA]

Łukasz Koleśnik

Zaraz po ogłoszeniu informacji, że w mieście powstanie duża galeria handlowa najczęściej z ust mieszkańców padało pytanie o kino. Przedstawiciele firmy Hosso długo nie podawali konkretnej odpowiedzi. W minionym tygodniu zapowiedzieli budowę nowego budynku, a w nim będzie się znajdować kino.

Prace związane z budową galerii w Gubinie są na ukończeniu. 27 października ma dojść do oficjalnego otwarcia, ale jak się okazuje, firma już podjęła decyzję o rozbudowie.
- W przyszłym roku chcemy ruszyć z budową drugiego budynku, który będzie uzupełnieniem naszych dotychczasowych usług - przedstawiała podczas sesji rady miasta Eliza Karczmarczyk z firmy Hosso. - Będą w nim znajdować się restauracje, kręgielnia oraz tak upragnione przez mieszkańców kino.

CZYTAJ DALEJ:

  • Mieszkańcy chcieli galerii handowej, ale i kina. Kiedy powstanie w Gubinie?
Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.