Mieszkańcy o sołtys Kunic: To jest anioł!

Czytaj dalej
Fot. archiwum prywatne
Renata Hryniewicz

Mieszkańcy o sołtys Kunic: To jest anioł!

Renata Hryniewicz

To kobieta, która nie usiedzi na miejscu. Integruje mieszkańców. Jej dom jest dla wszystkich otwarty. Mowa o Ewie Guzik

Krótkie rude włosy, szczupła, niewysoka, atrakcyjna pani - to na pierwszy rzut oka Ewa Guzik, sołtys Kunic, tegoroczna laureatka naszego plebiscytu Lubuskie Złote Kłosy 2017 - „Złoty Wianek”.

Jedziemy do Kunic, żeby się z nią spotkać. O Kunicach - maleńkiej wsi koło Słubic - mówi się „zielona wioska”. I słusznie. Pięknie tutaj i zielono, mimo że drzewa już bardziej w kolorach jesieni.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Jaka jest Ewa Guzik?
 • Co o niej mówia mieszkańcy? 
 • Za co ją cenią?
Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.