Jarosław Miłkowski

Mieszkańcy też będą decydować o zieleni

drzewa Fot. Pixabay.com Szczegóły dotyczące zespołu ds. wycinki drzew będą dopiero ustalane
Jarosław Miłkowski

Wszystko na to wskazuje, że obrońcom drzew udało się wywalczyć powołanie zespołu, który będzie opiniował ingerencję w zieleń przy okazji miejskich inwestycji.

Do takich ustaleń doszło w piątek 13 stycznia pomiędzy obrońcami drzew a władzami miasta. - Z sukcesu będziemy cieszyć się, gdy już ten zespół powstanie - mówila nam tuż po spotkaniu z urzędnikami Aleksandra Majewska. Pomysł powołania grupy opiniującej wycinki drzew powstał przy okazji protestów dotyczących wycinki 255 drzew wzdłuż ul. Kostrzyńskiej (nic już ich nie uratuje). Mają do niego należeć osoby z różnych części miasta.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.