Mieszkańcy ulicy Kostrzyńskiej w Gorzowie zapowiadają protest. Nie podoba im się torowisko, które urosło tuż przed domami

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Mieszkańcy ulicy Kostrzyńskiej w Gorzowie zapowiadają protest. Nie podoba im się torowisko, które urosło tuż przed domami

Jarosław Miłkowski

Mieszkańcom ul. Kostrzyńskiej "powyrastały" przed domami przejazdy przez torowisko. Wysokie na kilkadziesiąt centymetrów! – Kto z was przyszedł i powiedział, że tak to będzie wyglądało? - pytali w piątek urzędników.

- My tu się nie damy! Jeśli będzie trzeba, zbierzemy się wszyscy, zrobimy barykadę i Kostrzyńska dalej nie pójdzie – mówiła w piątek Lucja Pawłowska z ul. Kostrzyńskiej. Prosto w oczy wiceprezydent Agnieszce Surmacz.

Wczesnym popołudniem w salce Miejskiego Zakładu Komunikacji urzędnicy spotkali się z mieszkańcami, by porozmawiać, jak rozwiązać problem, który wyszedł przy przebudowie torowiska, który idzie wzdłuż ul. Kostrzyńskiej.

CZYTAJ DALEJ:

 • Jak urzędnicy chcą rozwiązać problem?
 • Czy mieszkańcy godzą się na propozycje urzędników?
 • Kiedy urzędnicy spotkają się z każdym z mieszkańców?
Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Mikab

Wydział inwestycji UM cały do wymiany za taki bubel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.