Milionerów nam przybywa

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Jarosław Miłkowski

Milionerów nam przybywa

Jarosław Miłkowski

W Gorzowie i okolicy 98 osób zarabia co najmniej 1 mln zł rocznie. W powiecie słubickim milionerów jest 26. Spory majątek ma senator PO Władysław Komarnicki.

Władysław Komarnicki to jedna z bogatszych osób na północy regionu. Swój majątek wycenia na około 4,5 mln zł. I to właśnie on, tuż przed Dniem Dziadka mówi: - W stosunku do wnuków momentami zachowuję się tak, jakby mi nie starczało od pierwszego do pierwszego. Nie jestem skąpy, ale staram się wnukom pokazać, że pieniądze to nie liście i nie rosną na drzewach.

Na majątek Komarnickiego składa się : 30,5 tys. zł oszczędności w gotówce, 450 tys. zł w Strukturyzowanym Certyfikacie Depozytowym, 433,5 tys. zł w ubezpieczeniowym funduszu kapitałowym, 1 mln zł na lokacie, 1,080 mln zł w obligacjach. Do tego dom o pow. 350 mkw. za 1,1 mln zł, dwa mieszkania warte 336 tys. zł, samochód bmw za 123 tys. zł, zegarek rolex za 20 tys. zł. To wszystko tylko przy 86 tys. zł zobowiązań. Takie kwoty senator wpisał do ostatniego oświadczenia majątkowego.

Czytaj w sobotę w serwisie plus.gazetalubuska.pl

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.