Miliony na deptak czy drogi w Gorzowie. Miliard na wszystko razem

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Miliony na deptak czy drogi w Gorzowie. Miliard na wszystko razem

Jarosław Miłkowski

W przyszłym roku miasto chce wydać 956,14 mln zł. A na same inwestycje pójdzie co trzecia złotówka. Znamy już projekt budżetu na 2019 r.

- W tym budżecie widać jasno, że Gorzów się rozwija. Ten budżet jest duży, bo jest nastawiony przede wszystkim na inwestycje – mówił nam wczoraj prezydent Jacek Wójcicki o budżecie miasta na przyszły rok. Dziś szczegóły na specjalnym posiedzeniu wszystkich komisji poznają gorzowscy radni. My zajrzeliśmy do budżetu już wcześniej.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.