Jarosław Miłkowski

Miś Uszatek ma za dużo dzieci, ale gmina ma już na to sposób

W przedszkolu nie może być więcej niż 25 dzieci w jednej grupie. Czytelnik martwi się, że jego dziecko będzie w liczniejszej grupie Fot. Pixabay.com W przedszkolu nie może być więcej niż 25 dzieci w jednej grupie. Czytelnik martwi się, że jego dziecko będzie w liczniejszej grupie
Jarosław Miłkowski

W przedszkolu gminnym w Krzeszycach ma być więcej niż 100 dzieci. To wbrew przepisom - alarmuje Czytelnik. Im bliżej roku szkolnego, tym bardziej rodzice zwracają uwagę na to, jak wygląda przedszkole ich dzieci.

- W poprzednim roku szkolnym grupy składały się z 27-28 dzieci, choć przepisy mówią o oddziałach do 25 dzieci. W tym roku podobno ma być po 30 w jednej grupie. Na liście przyjętych jest około 120 przedszkolaków, którzy mają zostać podzieleni przez cztery panie wychowawczynie. Nie wyobrażam sobie, aby moje dziecko było niedopilnowane, ponieważ panie są przemęczone.

 • Jak gmina zamierza rozwiązać problem?
 • Czym "grozi" Czytelnik?
 • Dlaczego problem nie został rozwiązany?

 

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.