MRGarden GKM liderem!

Czytaj dalej
Fot. Maryla Rzeszut
MARZ

MRGarden GKM liderem!

MARZ

Jeszcze nie opadły emocje po pięknym zwycięstwie z Unią Tarnów, a już są kolejne: czy z Lindbäckiem MRGARDEN GKM ma szanse w Gorzowie?

Lepszej inauguracji sezonu 2016 przez MRGARDEN GKM nie można było sobie wymarzyć. Teraz grudziądzka drużyna przygotowuje się, aby pokazać, że potrafi walczyć także na wyjeździe. Jak tego dokonać 15 kwietnia na trudnym torze w Gorzowie Wielkopolskim?

Z Lindbäckiem na Stal

Robert Kempiński, trener MRGARDEN GKM, liczy na żużlowców, którzy praktycznie na każdym torze zdobywają punkty: Rafała Okoniewskiego, Artioma Łagutę, Krzysztofa Buczkowskiego, a zwłaszcza Antonio Lindbäcka. Szwed jest uczestnikiem cyklu Grand Prix, zdobył już spore doświadczenie, a - jak pokazują wyniki - potrafi dobrze jeździć zwłaszcza na przyczepnym torze. Takiego właśnie należy spodziewać się w Gorzowie. - Peter Ljung tym razem nie pojawi się w składzie, ale na pewno jeszcze go go w naszym teamie ujrzymy. Nie dlatego nie jest przewidziany na Gorzów, że w meczu z Unią źle pojechał, bo zaliczył bardzo dobry występ, jak cała drużyna - zaznacza Kempiński.

- Na tor w Gorzowie jednak bardziej odpowiednim zawodnikiem jest Antonio Lindbäck.

Gollob: - Musi być lepiej!

Tomasz Gollob, kapitan MR-GARDEN GKM, skończył 11 kwietnia 45 lat, ale kto go widział w meczu z Unią Tarnów ten wie, że indywidualny mistrz świata z 2010 r może jeszcze spokojnie ścigać się na torach żużlowych. Akurat z gorzowskim miewał problemy, nawet jak był żużlowcem Stali, ale w tym sezonie on sam powiedział sobie, że na wyjazdach ma jeździć lepiej!

MARZ

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.