Jarosław Miłkowski

Multimedia szykują zmiany w kanałach

Multimedia szykują zmiany w kanałach  Fot. Pixabay.com
Jarosław Miłkowski

W listopadzie w kablówce przybędzie aż 16 zupełnie nowych kanałów. Uradowani będą na pewno kibice żużla oraz piłki nożnej.

W dużym pokoju macie telewizor i dekoder cyfrowy kablówki z ponad setką kanałów. A może do tego w sypialni macie drugi telewizor z tylko kilkudziesięcioma stacjami telewizyjnymi nadawanymi tradycyjną metodą analogową? Szykujcie się powoli na zmiany. Multimedia Polska, największy operator telewizyjny w Gorzowie, który swoje oddziały ma także w Międzyrzeczu oraz Barlinku, Dębnie i Międzycho¬dzie, szykuje się właśnie do cyfryzacji naszego regionu. Co to oznacza?

Jakie kanały zostaną dołączone w Multimediach?

Kiedy pojawi się w kablówce kanał Eleven Extra?

Jakich kanałów zabraknie w przekazie analogowym?

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.