Jarosław Miłkowski

Musisz zarejestrować samochód? Możesz natknąć się na problem...

Musisz zarejestrować samochód? Możesz natknąć się na problem... Fot. Archiwum "GL"
Jarosław Miłkowski

W wydziałach komunikacji są problemy z Centralną Ewidencją Pojazdów i Kierowców. I to już od prawie trzech miesięcy. Jeden z Czytelników od wielu tygodni nie może dostać dowodu rejestracyjnego.

– Z takim dowodem rejestracyjnym to aż strach za granicę wyjeżdżać. Jak ja wytłumaczę, że mam nowy samochód, a dowód rejestracyjny, nie dość, że tymczasowy, to jeszcze pokreślony – mówi nam pan Andrzej, nasz Czytelnik z Gorzowa (imię zmienione).

19 grudnia zeszłego roku gorzowianin kupił nowy samochód. Prosto z salonu. Na drugi dzień pojechał do wydziału komunikacji w gorzowskim urzędzie. I tu zaczęły się schody. Pan Andrzej dostał dowód tymczasowy i do dziś nie może wyrobić dowodu stałego.

CZYTAJ WIĘCEJ:

 • Kiedy CEPiK będzie sprawny?
 • Co można sprawdzić w systemie?
 • Jakie "niespodzianki" generuje system?
Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.