Leszek Kalinowski

My już wiemy, co będzie na piętrach Centrum Zdrowia Matki i Dziecka

Mama małego Szymona jest na porodówce. Chłopiec, razem z tatą - Marcinem Malickim, czeka  na powiększenie się rodziny. I na Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, Fot. Mariusz Kapała Mama małego Szymona jest na porodówce. Chłopiec, razem z tatą - Marcinem Malickim, czeka na powiększenie się rodziny. I na Centrum Zdrowia Matki i Dziecka, które powstanie do 2020 r.
Leszek Kalinowski

Gotowy jest projekt budowy Centrum Zdrowia Matki i Dziecka. Co się w nim znalazło? Zajrzeliśmy do dokumentu. Dzięki czemu możemy odpowiedzieć na pytania naszych Czytelników.

Budynek Centrum będzie liczył 14 tys. mkw powierzchni i miał 20 m wysokości. Jest prostokątną bryłą, wykonaną w technologii tradycyjnej. Budynek jest pięciokondygnacyjny (w tym jedna kondygnacja podziemna). W obiekcie zaprojektowano dwa wewnętrzne, kwadratowe patia (około 6,5 m x 6 m).

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Leszek Kalinowski

Jestem dziennikarzem działu informacyjnego. W "Gazecie Lubuskiej" pracuję od 1991 roku. Najczęściej poruszam tematy związane z Zieloną Górą i oświatą (przez lata prowadziłem strony dla młodzieży "Alfowe bajerowanie" - pozdrawiam wszystkich Alfowiczów rozsianych dziś po świecie). Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej. Ukończyłem też dziennikarstwo oraz logopedię, a także podyplomowe studia "Praktyczne aspekty pozyskiwania funduszy unijnych".

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.