Na 24 finale WOŚP zagrają głównie zespoły rockowe

Czytaj dalej
Fot. Paweł Nijaki
Paweł Nijaki

Na 24 finale WOŚP zagrają głównie zespoły rockowe

Paweł Nijaki

Alicja Janosz i zespół HooDoo Band, The Trip Band, Bethel oraz Caddillac zagrają na 24 Finale WOŚP na deptaku. Ale to jeszcze nie wszystko...

- Początki WOŚP-u to przede wszystkim muzyka reagge, no i rock. Chcielibyśmy, żeby ta tradycja wróciła do Zielonej Góry. Nie pop, tak, jak to było w zeszłym roku. Pojawią się u nas zespoły rockowe, mamy również zespół Caddillac, który gra covery. Zagra również HooDoo Band ze swoim funkyowym brzmieniem, no i oczywiście Bethel reprezentujący muzykę reagge - mówi Agnieszka Hryniewicz z zielonogórskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

To wszystko już 10 stycznia na deptaku. Wszystkie zapowiadane zespoły wystąpią na scenie obok ratusza.
Organizatorzy zapowiadają też inne atrakcje. - Stawiamy nie tylko na muzykę - podkreśla F. Gryko.

Prowadzić całą imprezę będzie Bachus, czyli Marcin Wiśniewski. Deptak nie będzie jedynym miejscem, w którym zagra orkiestra. - Na parkingu obok filharmonii zamierzamy zorganizować pokaz sprzętu wojskowego oraz umiejętności żołnierzy i policji. Straż pożarna pokaże również, jak rozcina się samochód po wypadku. Pozostałych imprez będzie sześć, ale nie chcemy na razie zdradzać zbyt wiele - zapowiada radny Filip Gryko.

Organizatorzy podali też, że na ulicach pojawi się tym razem 185 wolontariuszy. Puszki i serduszka dotarły już do naszego sztabu.

Paweł Nijaki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.