Na centrum przesiadkowe w Nowej Soli poczekamy dłużej [WIDEO]

Czytaj dalej
Fot. Eliza Gniewek-Juszczak
Eliza Gniewek-Juszczak

Na centrum przesiadkowe w Nowej Soli poczekamy dłużej [WIDEO]

Eliza Gniewek-Juszczak

- Robimy wszystko, co się da, aby jak najszybciej skończyć prace - podkreśla kierownik budowy na ul. Towarowej i Zjednoczenia w Nowej Soli.

Przy dworcu PKP trwa budowa centrum przesiadkowego. - Coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje na to, że utrzymanie listopadowego terminu zakończenia prac staje się mało realne - poinformował na swoim profilu na Facebooku zastępca prezydenta Jacek Milewski.

Przyczyną opóźnień są, jak to nazwał wiceprezydent, podziemne niespodzianki i konieczność dokonywania z przyczyn obiektywnych korekt projektu. - Pracownicy wydziału inwestycji, nadzorujący z ramienia naszego miasta to zadanie, analizują argumenty wykonawcy za koniecznością wydłużenia czasu realizacji tej inwestycji. Decyzję w tej sprawie pan prezydent Wadim Tyszkiewicz podejmie w ciągu najbliższych tygodni. Czasami bywa i tak - dodał wiceprezydent Milewski.

Czytaj we wtorek, 5 września, w „Gazecie Lubuskiej” i w serwisie plus.gazetalubuska.pl

Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.