Na drogach w powiecie krośnieńskim jest coraz niebezpieczniej. Widać to w policyjnych statystykach

Czytaj dalej
Fot. Policja Krosno Odrzańskie
Łukasz Koleśnik

Na drogach w powiecie krośnieńskim jest coraz niebezpieczniej. Widać to w policyjnych statystykach

Łukasz Koleśnik

Podczas podsumowań rocznych policjanci z powiatu krośnieńskiego mogą się chwalić prawie wszystkimi statystykami. Wyjątkiem są wydarzenia drogowe. Tam słupki niebezpiecznie rosną...

Patrząc na statystyki policyjne, trzeba kierować się zasadą, że im mniej, tym lepiej. Chyba, że mówimy o wykrywalności lub działaniach prewencyjnych. Jednak wszyscy chcą, żeby kradzieży, włamań, pobić czy wypadków było jak najmniej. Jednak w przypadku tych ostatnich, ich liczba rośnie.

O tym, że drogi w powiecie krośnieńskim stają się coraz bardziej niebezpieczne rozmawiamy z naczelnikiem wydziału ruchu drogowego komendy powiatowej policji w Krośnie Odrzańskim, asp. sztab. Dariuszem Kocurem.

Czytaj więcej:

  • Ostatnio koło Krosna Odrzańskiego doszło do dwóch groźnych wypadków. Jak się okazuje, na drogach powiatu krośnieńskiego jest coraz bardziej niebezpiecznie, co wykazują policyjne statystyki. Więcej jest wypadków, rannych i zabitych. Dlaczego tak się dzieje?
Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Koleśnik

Co robię?


Żadna tematyka mnie nie odstrasza. Biznes, polityka, sport, reportaże, fotoreportaże, relacje, newsy, historia. Dzięki temu też pogłębiam swoją wiedzę i doskonalę swoje umiejętności.


Największą satysfakcję z pracy mam wtedy, kiedy w jakiś sposób mogę pomóc. Dlatego często opisuję ludzi z problemami, chorych i potrzebujących oraz zachęcam do pomocy. I kiedy uda się pomóc nawet w najmniejszym stopniu, to jest plus. 


Działam głównie na terenie powiatu krośnieńskiego. Obecnie trzymam rękę na pulsie, jeśli chodzi o poszczególne inwestycje w regionie, jak chociażby przygotowywane podniesienie zabytkowego mostu w Krośnie Odrzańskim (Czy zabytkowy most w Krośnie Odrzańskim zostanie podniesiony w tym roku? To coraz mniej prawdopodobne), przyglądam się rozwojowi szpitala w regionie (Zachodnie Centrum Medyczne w końcu kupiło nowy rentgen do szpitala. Budynek w Gubinie doczeka się termomodernizacji).


Jak trafiłem do Gazety Lubuskiej?


W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Wcześniej też pracowałem jak dziennikarz, głównie na terenie Gubina i okolic. Tam stawiałem też swoje pierwsze kroki w zawodzie, poznałem podstawy, złapałem kontakty.


Początkowo nie łączyłem swojej przyszłości z dziennikarstwem. Myślałem o informatyce albo aktorstwie (wiem, spory rozstrzał ;) ). Ostatecznie trafiłem jednak na studia do Wrocławia, gdzie studiowałem na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Poszczęściło mi się i po studiach zacząłem pracę w zawodzie oraz trwam w nim do dziś.


O mnie


Jestem miłośnikiem piłki nożnej oraz koszykówki. Od lat zapalony kibic Borussii Dortmund. Łatwo się domyślić, że w wolnym czasie lubię oglądać mecze, ale nie tylko. Czytam książki. Głównie kryminały lub biografie. Kinomaniak. Oglądam filmy (fan Gwiezdnych Wojen, ale tych starych) i seriale (za dużo by wymieniać). Lubię czasem pobiegać (za rzadko, co po mnie widać ;) ). Tak w skrócie. To tyle :)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.