Na grzybach wydarzył się dramat

Czytaj dalej
Renata Hryniewicz

Na grzybach wydarzył się dramat

Renata Hryniewicz

Rodzina parę godzin spędziła w lesie z ciałem pana Jana, bo nikt nie chciał przyjechać wystawić karty zgonu

- Mój szwagier umarł w lesie, kiedy był na grzybach. Siostra zadzwoniła po pogotowie. Przyjechała karetka z sanitariuszami, którzy stwierdzili, że szwagier nie ma funkcji życiowych, po czym sobie pojechali. Nie wystawili żadnego dokumentu potwierdzającego zgon - relacjonuje Tadeusz Andrejczuk, który powiadomił nas o dramatycznym wydarzeniu. - Rano szwagier był u mnie zadowolony, cieszył się, że jedzie na grzyby. Po dwunastej leżał w lesie martwy, parę godzin, bo nie miał kto stwierdzić zgonu.

Czytaj więcej:

 • Dlaczego nikt nie chciał wystawić karty zgonu?
 • Jak tłumaczy to NFZ i szpital?
 • Kto pomógł rodzinie?
Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.