Na koncert na rzecz tomografu dla nowosolskiego szpitala przyszli pacjenci i lekarze oraz wiele innych osób zainteresowanych pomocą

Czytaj dalej
Fot. Edward Gurban
Edward Gurban

Na koncert na rzecz tomografu dla nowosolskiego szpitala przyszli pacjenci i lekarze oraz wiele innych osób zainteresowanych pomocą

Edward Gurban

Sala Nowosolskiego Domu Kultury we wtorek wieczorem była pełna. Cegiełki za wstęp na koncert muzyki filmowej przygotowany przez muzyków Filharmonii Zielonogórskiej zasili zakup tomografu dla nowosolskiego szpitala. Zbiórka pieniędzy odbywa się m.in. na portalu zrzutka.pl i w urzędzie miejskim.

Po tym jak w szpitalu w Nowej Soli zepsuł się tomograf zaczęła się szeroka akcja wsparcia zakupu nowego sprzętu. Powstał Komitet Społeczny Razem dla tomografu i ruszyła społeczna zbiórka.

Akcją zainteresowali się muzycy z Zielonej Góry, którzy postanowili wesprzeć działania swoim koncertem. I we wtorek wieczorem w Nowosolskim Domu Kultury odbył się „Koncert przebojów filmowych z wytwórni Disneya” w wyk. kwartetu smyczkowego „Aquila” i tria stroikowego Reed Connection z Filharmonii Zielonogórskiej.

 • Akcją zainteresowali się muzycy z Zielonej Góry.
 • Ile kosztuje zakupp tomografu?
 • Co zrobić, aby wspomóc akcję?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Edward Gurban

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.