Natalia Dyjas-Szatkowska

Na przejściu dla pieszych na ul. Sulechowskiej w Zielonej Górze trzeba mieć nerwy ze stali

Mieszkańcy już od jakiegoś czasu alarmują, że przejście na ul. Sulechowskiej jest niebezpieczne Fot. Szymon Kozica Mieszkańcy już od jakiegoś czasu alarmują, że przejście na ul. Sulechowskiej jest niebezpieczne
Natalia Dyjas-Szatkowska

Nasz Czytelnik alarmuje o niebezpiecznym przejściu na ul. Sulechowskiej, gdzie ostatnio był świadkiem potrącenia pieszego. Czy miasto rozważa jakieś rozwiązania, by „zebra” była bezpieczniejsza?

- Przejście na ul. Sulechowskiej, na wysokości Dino, to miejsce strasznie niebezpieczne dla pieszych - twierdzi nasz Czytelnik. - Ostatnio doszło tam do potrącenia na moich oczach! Powinna w tym miejscu być sygnalizacja świetlna. Pewnie do tego dojdzie, jak ktoś zginie w tym miejscu.

Na ulicy Sulechowskiej od lat dochodzi do potrąceń. Dwupasmowa jezdnia wyraźnie prowokuje kierowców do niebezpiecznych zachowań. Do ostatniego tragicznego wypadku doszło na Sulechowskiej 7 listopada.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Natalia Dyjas-Szatkowska

Jestem rodowitą zielonogórzanką. Na co dzień pracuję w zielonogórskim dziale miejskim. W "Gazecie Lubuskiej" od 2016 roku. Z wykształcenia jestem filologiem polskim i... teatrologiem. W obszarze moich działań, oprócz Zielonej Góry, znajduje się również powiat zielonogórski. Ważne są dla mnie codzienne problemy mieszkańców, sprawy społeczne i kulturalne naszego regionu. Nie jest mi obojętny los zwierzaków i często piszę o nich na naszych łamach. W wolnych chwilach (jeśli jakaś się znajdzie... :)) nałogowo pochłaniam książki i z aparatem poznaję nasze piękne województwo lubuskie. A jest co tutaj zwiedzać!

Czy w Twojej okolicy dzieje się coś ważnego? Masz sprawę, która Twoim zdaniem powinna zostać opisana w naszej gazecie? A może masz jakiś kłopot, który należy rozwiązać? Śmiało! Skontaktuj się ze mną, postaram się zająć danym tematem.

Kontakt do mnie: ndyjas@gazetalubuska.pl
Telefon: 68 324 88 44 lub: 510 026 978.

W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.