Jarosław Miłkowski

Na ul. Sikorskiego w Gorzowie kopać będą do wiosny

To zdjęcie z piątku. Od wiosny widok jest podobny. Fot. Zbigniew Borek To zdjęcie z piątku. Od wiosny widok jest podobny.
Jarosław Miłkowski

Przed lekturą tego tekstu weźcie środki uspokajające. Miasto opublikowało właśnie zaktualizowany harmonogram prac na ul. Sikorskiego.

Prace na odcinku między ul. Dworcową a Młyńską rozpoczęły się 15 lutego tego roku. Parę dni później Szymon Matusiak, przedstawiciel Trakcji PRKiI, głównego wykonawcy, przedstawił mieszkańcom harmonogram robót. Wynikało z niego, że między Rolnikiem a Galerią Młyńską położenie nowej nawierzchni i torów zajmie równo pięć miesięcy.

 • Jaki jest termin prac przy Parku 111?
 • Dlaczego jest poślizg na ul. Chrobrego?
 • Do kiedy mają potrwać prace?
Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.