Cezary Konarski

Nadejdź wreszcie żużlowa wiosno. Kibice już nie mogą się doczekać

Zielonogórski stadion żużlowy tak wyglądał kilka dni temu. Śnieg już stopniał, ale znów minie wiele czasu, by doprowadzić tor do użytku. A na szybkie Fot. Cezary Konarski Zielonogórski stadion żużlowy tak wyglądał kilka dni temu. Śnieg już stopniał, ale znów minie wiele czasu, by doprowadzić tor do użytku. A na szybkie nadejście wiosny wciąż się nie zanosi. Niewykluczone, że odwołana zostanie pierwsza kolejka ekstraligi
Cezary Konarski

Żużlowa wiosna wciąż nie chce nadejść. Sporadyczne treningi, zbyt mało ścigania, fatalne prognozy pogody - wszystko to sprawia, że odwoływane są kolejne mecze sparingowe i ważne turnieje. To pewnie nie koniec, niewykluczone, że w planowanym terminie nie ruszą rozgrywki PGE Ekstraligi.

Zawodnicy i kibice będą mieli święta wolne od żużla. W Wielkanoc w Gorzowie miało dojść do ciekawie zapowiadającego się memoriału Edwarda Jancarza. Choć na gorzowskim torze udało się już przeprowadzić kilka treningów, ostatnie załamanie pogody i kiepskie prognozy, zmusiły organizatorów turnieju do przełożenia zawodów.

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Cezary Konarski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.