Nadeszło nowe! Witaj w plus.gazetalubuska.pl

Czytaj dalej
redakcja

Nadeszło nowe! Witaj w plus.gazetalubuska.pl

redakcja

Zmiany są częścią życia każdego z nas. Nie mogły ominąć także naszego serwisu. Drogi Czytelniku, chcielibyśmy przybliżyć Ci nowości, które właśnie nadeszły. Usiądź zatem wygodnie, ponieważ przygotowaliśmy dla Ciebie coś naprawdę wyjątkowego.

W skrócie

  1. W serwisiegazetalubuska.pl wprowadzamy ograniczony bezpłatny dostęp do artykułów
  2. Nasze najlepsze materiały oraz treści z gazety znajdziesz w serwisie plus.gazetalubuska.pl
  3. Plus.gazetalubuska.pl to serwis bez agresywnych reklam, wygodny w czytaniu
  4. Codziennie na plus.gazetalubuska.pl znajdziesz kilkadziesiąt nowych artykułów
  5. Kupując abonament zostajesz Czytelnikiem plus
  6. Czytelnicy plus otrzymują nieograniczony dostęp do gazetalubuska.pl, dostęp do nowego serwisu plus.gazetalubuska.pl oraz tygodnika ekstramagazyn.pl

Nasza redakcja dostarcza Ci najnowsze, sprawdzone informacje. Chcemy być zawsze pierwsi, dostarczając Ci niepublikowane wcześniej i nigdzie indziej informacje.

Nadeszło nowe! Witaj w plus.gazetalubuska.pl

Chociaż nasze podejście i profesjonalizm w pracy nie zmienił się ani trochę, zmieniło się współczesne dziennikarstwo. Obecnie dziennikarze dysponują wieloma multimedialnymi narzędziami, o których kiedyś nie mogli nawet marzyć, a które pomagają budować niesamowite i wyjątkowe historie.

Od pewnego czasu nasza redakcja pracowała nad serwisem, który pozwoli te narzędzia wykorzystywać. Spędziliśmy godziny na tym, by wspólnie wypracować koncepcję, która dla naszych Czytelników będzie powiewem świeżości, która da im szansę na zapoznawanie się z wyjątkowymi treściami podanymi w nowoczesny sposób.


Nadeszło nowe! Witaj w plus.gazetalubuska.pl

Drogi Czytelniku, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy serwis. Plus.gazetalubuska.pl to miejsce szczególne. To klasyczna Gazeta Lubuska dostępna w internecie dzień wcześniej niż w kiosku. To rozszerzone wersje artykułów, wzbogacone o treści multimedialne - zdjęcia, wideo, infografiki, raporty, analizy, interaktywne mapy, rankingi, statystyki i wiele innych. To również teksty, których w wydaniu papierowym nie ma i nie będzie, a wszystko to podane w nowoczesnej oprawie graficznej - niezwykle estetycznej i bogatej w dobrej jakości zdjęcia.

Zmiany nastąpiły również w serwisie gazetalubuska.pl. Nie, serwis nie zmienia swojego charakteru i nadal jako pierwszy informuje Cię o tym, co wydarzyło się w województwie lubuskim. Wprowadziliśmy płatności za treści. Nie chcemy jednak, byś płacił za coś, co miałeś dotychczas za darmo. Zanim zdecydujesz się na wykupienie prenumeraty cyfrowej, możesz korzystać z bezpłatnego ograniczonego dostępu do artykułów. Po jego wygaśnięciu, decyzja o dalszym korzystaniu będzie należała do Ciebie.

Decydując się na prenumeratę cyfrową, otrzymujesz jeszcze jeden produkt wypełniony po brzegi wartościową treścią. Dostajesz dostęp do Ekstra Magazynu, który jest tygodnikiem, publikującym wybrane, najbardziej wartościowe treści z całej Polski.

Oferujemy Ci zatem nowoczesne, wartościowe i wzbogacone o multimedialne treści dziennikarstwo oraz nielimitowany dostęp do gazetalubuska.pl, plus.gazetalubuska.pl i esktramagazyn.pl. Bo nasi Czytelnicy plus zawsze dostają więcej.

Już dziś możesz zdecydować, jaki rodzaj dostępu Ci odpowiada. Wybierz 7-dniowy, 30-dniowy lub 90-dniowy dostęp i czytaj wyjątkowe multimedialne treści na komputerze, tablecie i smartfonie bez żadnych ograniczeń.

Redakcja "Gazety Lubuskiej" to nie tylko siedziba w Zielonej Górze i duży oddział w Gorzowie. W całym województwie znajdziecie nas w dziewięciu różnych lokalizacjach. "Gazeta Lubuska" to dziś także cztery osobne tytuły tygodników, które mają własne wydania internetowe.
Warto więc w tym miejscu napisać - poznajmy się.

Na początek krótki film o pewnej gazecie na zachodzie kraju...

A oto ekipa z Zielonej Góry...

Gorzowa...

Nowej Soli...

oraz z Żar i Żagania

TUTAJ ZNAJDZIECIE ADRESY DO WSZYSTKICH DZIENNIKARZY "GAZETY LUBUSKIEJ" [KLIKNIJ]

A teraz krótka podróż po województwie lubuskim - tam nas znajdziecie

redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.