Eliza Gniewek-Juszczak

Napad trwa kilka minut. Sprzedawczyni, która przeżyła atak nożownika na sklep i klientów opowiada jak wygląda takie zdarzenie

- Chwyciłam tę dłoń, pomyślałam, że to młoda osoba, ta skóra była taka delikatna - mówi kobieta, która przeżyła napad na sklep. Fot. Arch. Polska Press - Chwyciłam tę dłoń, pomyślałam, że to młoda osoba, ta skóra była taka delikatna - mówi kobieta, która przeżyła napad na sklep.
Eliza Gniewek-Juszczak

Napad na sklep to tylko kilka minut. Wydaje się potem, co można było zrobić tak, czy inaczej, ale nie ma czasu na zastanawianie się. – To było jak w sensacyjnym filmie – mówi sprzedawczyni, która tydzień temu w sobotę to przeżyła.

- 19-letni mężczyzna napadł z użyciem noża na jeden ze sklepów spożywczych w Kożuchowie. Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji klientów sklepu, mężczyzna został natychmiast obezwładniony – poinformowała sierż. szt. Renata Dąbrowicz – Kozłowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli i podziękowała dwóm mężczyznom, którzy zareagowali na tę niebezpieczną sytuację. To st. strażak Mateusz Lipiński (Państwowa Straż Pożarna) i plutonowy Paweł Gajdemski (Straż Graniczna).

CZYTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Szczególnie zajmuje się sprawami Nowej Soli, Kożuchowa i Sławy. Porusza zwłaszcza tematy polityczne, gospodarcze i religijne.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.