Eliza Gniewek-Juszczak

Napad trwa kilka minut. Sprzedawczyni, która przeżyła atak nożownika na sklep i klientów opowiada jak wygląda takie zdarzenie

- Chwyciłam tę dłoń, pomyślałam, że to młoda osoba, ta skóra była taka delikatna - mówi kobieta, która przeżyła napad na sklep. Fot. Arch. Polska Press - Chwyciłam tę dłoń, pomyślałam, że to młoda osoba, ta skóra była taka delikatna - mówi kobieta, która przeżyła napad na sklep.
Eliza Gniewek-Juszczak

Napad na sklep to tylko kilka minut. Wydaje się potem, co można było zrobić tak, czy inaczej, ale nie ma czasu na zastanawianie się. – To było jak w sensacyjnym filmie – mówi sprzedawczyni, która tydzień temu w sobotę to przeżyła.

- 19-letni mężczyzna napadł z użyciem noża na jeden ze sklepów spożywczych w Kożuchowie. Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji klientów sklepu, mężczyzna został natychmiast obezwładniony – poinformowała sierż. szt. Renata Dąbrowicz – Kozłowska z Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli i podziękowała dwóm mężczyznom, którzy zareagowali na tę niebezpieczną sytuację. To st. strażak Mateusz Lipiński (Państwowa Straż Pożarna) i plutonowy Paweł Gajdemski (Straż Graniczna).

CZYTAJ DALEJ:

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.