Sandra Soczewa

Nasza Paula w teledysku

Piękna modelka wciąż deklaruje, że Gorzów ma miejsce w jej sercu Piękna modelka wciąż deklaruje, że Gorzów ma miejsce w jej sercu
Sandra Soczewa

Pochodząca z Gorzowa znana modelka znów zagrała w teledysku. I znów była piękną Słowianką.

Tym razem piękną Paulę możemy zobaczyć w teledysku do piosenki „Pinky Lips” w wykonaniu zespołu MOKA. Paula Tumala ponownie wciela się w rolę Słowianki, ale tym razem nie ubija masła, tylko... bawi się dynamitem!

Pochodzącej z Gorzowa modelce (wzrost: 170 cm, waga: 50 kg, biust: 98, talia: 61, biodra: 84) rozgłos przyniósł występ na
słynnej Eurowizji. Jako tancerka - modelka brała udział w show Donatana i Cleo z piosenką „My, Słowianie”. Paula prezentowała swoje wdzięki i... ubijała masło. Co niektórzy złośliwie nazywali ją „ubijaczką do masła”, jednak urody i seksapilu nikt jej nie ujmował. No i wszyscy ją dostrzegli: posypały się propozycje sesji, kontrakty, zaczęły występy w telewizji. Paula zyskała miano najseksowniejszej Polki w rankingu magazynu „Playboy”, została fotomodelką i prezenterką w stacji MTV, wystąpiła w telewizyjnym show „Damy i Wieśniaczki”.

Głośno było też o jej związku z gwiazdą koszykówki Marcinem Gortatem. Zaczęło się od tego, że „Słowianka” wrzuciła na swój profil na Instagramie (kanał społecznościo wy, na którym publikuje się zdjęcia) i Facebooku zdjęcia ze Stanów i z meczu Washington Wizards, drużynie Gortata. Jedno z nich podpisane było „Tylko dla niego”. Marcin Gortat na swoim Instagramie publikował zdjęcie z Paulą, które podpisał: Obiad z tą z seksowną dziewczyną! Jak dobrze mieć ją przy swoim boku!! - dzielił się szczęściem Sieć oszalała! Potem przyszła wiadomość, że Paula i Gortat już się nie spotykają. Miała ich poróżnić sprawa przeprowadzki do Polski i w ogóle podejście do życia.

Jedno jest pewne: o Pauli jeszcze usłyszymy. Przy czym modelka cały czas deklaruje, że Gorzów ciągle ma miejsce w jej sercu. Jak mówi, tu się urodziła i dorastała, ma dom, kochającą rodzinę i przyjaciół. Zdjęcia i nowy teledysk z Paulą Tumalą pokazujemy na naszemiasto.pl.

Sandra Soczewa

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.