Łukasz Koleśnik

Nauczyciel oskarżony o molestowanie uczennic nie przyznaje się do winy

Nauczycielowi z wiejskiej szkoły pod Gubinem, oskarżonemu o molestowaniu kilku uczennic, grozi od 2 do nawet 12 lat więzienia. Pedagog nie przyznał się Fot. Archiwum ,,GL" Nauczycielowi z wiejskiej szkoły pod Gubinem, oskarżonemu o molestowaniu kilku uczennic, grozi od 2 do nawet 12 lat więzienia. Pedagog nie przyznał się do zarzucanych mu czynów
Łukasz Koleśnik

12 lat pozbawienia wolności - taka kara grozi nauczycielowi z podgubińskiej szkoły podstawowej, który został oskarżony o molestowanie uczennic - czterech z klas 0-III oraz jedną z klasy piątej.

Sprawa wypłynęła na jaw w październiku zeszłego roku. Wtedy to prokurator wszczął śledztwo w sprawie molestowania dzieci przez nauczyciela, pracującego w jednej z wiejskich szkół w okolicach Gubina.

Rozmawialiśmy wtedy m.in. z dyrektorką placówki, w której pracował pedagog. - Nie komentujemy tych zdarzeń. Czekamy na wyniki śledztwa - mówiła. Podobnie wypowiadał się wójt gminy Gubin.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Łukasz Koleśnik

W Gazecie Lubuskiej jestem zatrudniony od kwietnia 2015 roku. Opisuję wydarzenia z powiatu krośnieńskiego. Tematyka dowolna: od inwestycji, przez wywiady z ciekawymi ludźmi, po interwencje. Zdarza mi się też popełnić jakiś artykuł sportowy. Prowadzę też portal internetowy Krosno Odrzańskie Nasze Miasto oraz powiązanego z nim Facebooka, gdzie również znajdziecie materiały z krośnieńskiego regionu, mnóstwo galerii zdjęciowych i wiele innych. Prywatnie interesuję się sportem, głównie piłką nożną i koszykówką. Jestem zapalonym kibicem Borussii Dortmund. Biegam, dla zdrowia. Lubię kino, książkę, gry komputerowe. Nie mogę się rozstać z muzyką, więc pewnie mnie spotkasz ze słuchawkami na uszach. Studiowałem dziennikarstwo we Wrocławiu. O dziwo, pracuję jako dziennikarz.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.