Renata Hryniewicz

Nawet niewielka nasza pomoc może uratować życie. Zwracajmy uwagę na ludzi obok nas

Komendant Powiatowy Policji w Słubicach nadkomisarz Tomasz Rawa Fot. KPP Słubice Komendant Powiatowy Policji w Słubicach nadkomisarz Tomasz Rawa
Renata Hryniewicz

Policja otrzymuje zawiadomienia o zaginięciu osób. Wiele z nich to osoby starsze, dotknięte chorobami charakterystycznymi dla podeszłego wieku, jak demencja, choroba Alzheimera czy zaburzenia pamięci. Jak możemy pomóc? Rozmawiamy z komendantem policji w Słubicach nadkom. Tomaszem Rawą.

Zakończyła się akcja poszukiwania chorego na Alzheimera mieszkańca Słubic. Niestety, został znaleziony martwy. Co robić, żeby takich sytuacji uniknąć?
Kontrolujmy, co dzieje się z naszymi seniorami. Wystarczy telefon, by wiedzieć, czy są w domu. Dobrze poprosić sąsiadów, by zwrócili na nich uwagę i w sytuacjach niepokojących zadzwonili do nas.

 • Zakończyła się akcja poszukiwania chorego na Alzheimera mieszkańca Słubic. Niestety, został znaleziony martwy. Co robić, żeby takich sytuacji uniknąć?
 • Co robić, gdy zauważymy osobę, która dziwnie się zachowuje i może potrzebować pomocy?
 • Kiedy należy zgłosić zaginięcie?

CZYTAJ WIĘCEJ:

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

  już od
  2,46
  /dzień
Renata Hryniewicz

Jestem otwarta dla innych i staram się pomóc wszystkim, którzy potrzebują mojej pomocy. Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów. Nie lubię się kłócić. Nawet jeśli muszę ustąpić, zrobię to, żeby uniknąć sporów. Moją wadą jest za mała asertywność, zaletą - jak mówią przyjaciele - to, że potrafię wysłuchać. Ponoć zawsze daję dobre rady. Śpiewam w zespole chałturniczym, bo śpiew sprawia mi radość i daje ulgę. Lubię dobrą książkę i film.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.