Niczym w starym kinie, czyli Gorzów uchwycony w kamerze

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Rusek
Jarosław Miłkowski

Niczym w starym kinie, czyli Gorzów uchwycony w kamerze

Jarosław Miłkowski

Właśnie powstała Gorzowska Kronika Filmowa. To baza, w której można zobaczyć filmy dotyczące miasta. Przy okazji sprawdzamy, jakie filmy o historii miasta można znaleźć w internecie.

- Gdy robię pokazy filmów, sale pękają w szwach. Po każdej projekcji podchodzą ludzie, by podziękować i porozmawiać. Niedawno na prośbę jednej z przedszkolanek zrobiłam pokaz fragmentów filmu dla przedszkolaków, aby mogły się nieco dowiedzieć o historii miasta. Tak więc ku mojemu zaskoczeniu zainteresowanie filmami o mieście jest z różnych stron – mówi nam Małgorzata Wrześniak.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.