Nie dość, że posiedzisz, to jeszcze się douczysz

Czytaj dalej
Fot. UG Słubice
Renata Hryniewicz

Nie dość, że posiedzisz, to jeszcze się douczysz

Renata Hryniewicz

Park przy Placu Wolności już nie straszy. Przeciwnie. W dodatku... uczy, a wystarczy tylko usiąść wygodnie na nowiutkich ławkach

Jeszcze niedawno park przy placu Wolności nie zachęcał , żeby spędzać w nim czasu. Obskurne ławki, brak zieleni - niejeden z mieszkańców głośno narzekał.

- Często idąc z psem do parku omal nogi nie złamałam. Teraz, proszę zobaczyć, jak równiutko. W końcu! Jesteśmy bardzo zadowoleni! - zachwalała Grażyna Bielańczyk, którą spotkaliśmy na spacerze w parku, gdy fachowcy układali jeszcze kostkę w alejkach.

Jakie atrakcje sa w parku na Pl. Wolności?
Jak wyglądają nowoczesne ławki?

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.