Eliza Gniewek-Juszczak

Nie słyszysz? To masz problem i to znacznie większy niż myslisz... Dostęp do audiologów i foniatrów

adania słuchu powinny być prowadzone już w przedszkolu. Jeśli nie można wcześniej... Fot. Arch. Polska Press adania słuchu powinny być prowadzone już w przedszkolu. Jeśli nie można wcześniej...
Eliza Gniewek-Juszczak

W Zielonej Górze nie ma foniatry, który miałby dzisiaj umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia. Trzeba jechać do Gorzowa albo Świebodzina. – To chore – żali się pani Stanisława. Problem jest większy niż się wydaje i pewnie jeszcze się pogłębi.

ani Stanisława jest na emeryturze, ale jeszcze pracuje zawodowo. Problemy sprawiają jej zawroty głowy. Na jed-no ucho nie słyszy, powodem może być błędnik, dlatego miała umówioną wizytę w Lubuskim Centrum Laryngologicznym w Zielonej Górze na kwiecień. – Czekałam rok na tę wizytę. Na miesiąc przed, dostałam pismo z NFZ, w którym poinformowano mnie, że 27 lutego wygasła umowa pomiędzy tą przychodnią a centrum.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Eliza Gniewek-Juszczak

Opisuję to, co dzieje się w powiecie nowosolskim, ale także to, co dotyczy mieszkańców całego województwa lubuskiego. Ciekawią mnie przepychanki polityczne, przemiany gospodarcze w regionie i emocjonują ludzkie sprawy. Piszę o religii, ale też tym, co się buduje. Lubię odkrywać ciekawostki Nowej Soli, Kożuchowa, Otynia, Bytomia Odrzańskiego i Nowego Miasteczka oraz wielu innych miejscowości. Publikuję artykuły w Gazecie Lubuskiej oraz na portalach www.gazetalubuska.pl i www.nowasol.naszemiasto.pl.
Chętnie napiszę o Twojej sprawie, wydarzeniu, które organizujesz lub sukcesie, którym chcesz się pochwalić.
Skończyłam filologię polską w Zielonej Górze i dziennikarstwo w Poznaniu. W Gazecie Lubuskiej pracuję od 2016 r.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.