Leszek Kalinowski

Nie tylko na pomnik winiarki Emmy będziemy musieli jeszcze poczekać

Dawny pomnik winiarki Emmy z fontanną ufundowała miastu ... mieszkanka Emma Freitaga Fot. Archiwum Urzędu Miasta w Zielonej Górze Dawny pomnik winiarki Emmy z fontanną ufundowała miastu ... mieszkanka Emma Freitaga
Leszek Kalinowski

Opisaliśmy na naszych łamach, co dzieje się z wygranymi zadaniami z budżetu obywatelskiego 2017. Czytelnicy pytają nas teraz, jak przebiegają prace, a może nie, związane z inwestycjami, które wygrały w tym roku?

Zapytaliśmy więc o to w zielonogórskim magistracie.

1.Rewitalizacja terenu między ul. Braci Gierymskich a ul. Francuską - w tym przypadku konieczne okazało się wyłączenie terenu z produkcji leśnej. Jest tu też drugie zadanie, związane z zagospodarowaniem tego obszaru. Oba zostały połączone. - Będzie można złożyć jeden projekt. Zadanie zostanie zrealizowane w 2019 roku - wyjaśnia dyrektor departamentu inwestycji i zarządzania drogami Paweł Urbański.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Leszek Kalinowski

Jestem dziennikarzem działu informacyjnego. W "Gazecie Lubuskiej" pracuję od 1991 roku. Najczęściej poruszam tematy związane z Zieloną Górą i oświatą (przez lata prowadziłem strony dla młodzieży "Alfowe bajerowanie" - pozdrawiam wszystkich Alfowiczów rozsianych dziś po świecie). Z wykształcenia jestem magistrem filologii polskiej. Ukończyłem też dziennikarstwo oraz logopedię, a także podyplomowe studia "Praktyczne aspekty pozyskiwania funduszy unijnych".

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetalubuska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.