Jarosław Miłkowski

Nie wstydźcie się miłości i... wygrajcie wesele

Nie wstydźcie się miłości i... wygrajcie wesele
Jarosław Miłkowski

Właśnie ruszył nasz plebiscyt Młoda Para. Do wygrania jest w nim m.in. voucher na organizację wesela. Chcecie go może wygrać?

Planujecie ślub, ale koszty związane z weselem spędzają Wam sen z powiek? Nie martwcie się! Właśnie wystartował nasz plebiscyt Młoda Para, w którym - to już kilkuletnia tradycja - do wygrania jest voucher na organizację wesela w hotelu Fado w Gorzowie. I to na całkiem pokaźną sumę - 10 tys. zł! Atrakcyjne są też pozostałe nagrody, bo za 2. miejsce dostaniecie 30 proc. rabatu na weselne menu w Fado. Trzecie miejsce nagrodzimy voucherami na zakup lub wypożyczenie sukni ślubnej (ta część nagrody warta jest 2 tys. zł) oraz garnituru ślubnego (1 tys. zł). Nagrodę - voucher na uroczystą kolację za 300 zł w Fado dostanie z kolei ta para, która znajdzie się tuż za podium. Nagrody Was przekonują? To teraz garść informacji o tym, jak zgłosić się do plebiscytu.

Zgłoszenie, które będzie zawierało Wasze dane (imiona, nazwiska, numer telefonu, parę zdań o sobie) wyślijcie na adres: [email protected]. Do plebiscytu zgłosić się możecie także przez nasz portal gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl. Na zgłoszenia czekamy już teraz. Macie na to czas do 5 czerwca. Ale warto nie czekać z tym do ostatniej chwili. Dlaczego?
O kolejności w plebiscycie będzie decydowała suma głosów wysyłanych SMS-ami oraz wyrażonych „klikamu” na portalu gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl. A to głosowanie staruje 25 maja.

Są jeszcze dwie ważne informacje. Musicie być osobami pełnoletnimi, a przynajmniej jedno z Was musi mieszkać w Gorzowie bądż w powiecie gorzowskim, słubickim, strzelecko-drezdeneckim, sulęcińskim, międzyrzeckim, myśliborskim lub choszczeńskim. Czekamy!

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.