Renata Hryniewicz

Niech prezes Kaczyński przeczyta - apeluje autor listu otwartego

Jadwiga i Zbigniew Niekorowscy podpisują petycję o odwołanie rady nadzorczej spółdzielni Fot. Bogdan Dybka Jadwiga i Zbigniew Niekorowscy podpisują petycję o odwołanie rady nadzorczej spółdzielni
Renata Hryniewicz

Połajanki, kłótnie, groźby - tak opisuje spotkanie powiatowego PiS w Rzepinie autor listu otwartego do prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego

Spotkanie członków Prawa i Sprawiedliwości miało miejsce 27 października. O jego przebiegu redakcja „GL” dowiedziała się ze sporym poślizgiem, z listu do prezesa Kaczyńskiego, który został wysłany do naszej wiadomości. Jednym z problemów, najszerzej opisanym w liście, był wybór prezesa spółdzielni mieszkaniowej w Słubicach. Dlaczego w ogóle na spotkaniu partyjnym w Rzepie zajmowano się spółdzielnią mieszkaniową w Słubicach?

 • Co się działo na spotkaniu PiS w Rzepinie?
 • Dlaczego spółdzielnia nie ma prezesa?

 

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.