Niemal wszystko sprzysięgło się przeciwko nam... Zamiast pięknego otwarcia skoczkowie bez medalu

Czytaj dalej
Fot. Paweł Relikowski/Polska Press
Andrzej Flügel

Niemal wszystko sprzysięgło się przeciwko nam... Zamiast pięknego otwarcia skoczkowie bez medalu

Andrzej Flügel

Pjongczang 2018. Te igrzyska nie zaczęły się dla nas dobrze. Skoczkowie nie zdobyli medalu, Justyna Kowalczyk była 17. O tym co pokazały biathlonistki lepiej nie wspominać ...

Od sobotniego wczesnego popołudnia, kiedy niemal cała Polska zasiadła przed telewizorami trwają dyskusje z tak często obecnym w naszych - i tonie tylko sportowych komentarzach - akcentem sprzysiężenia się wszystkich przeciwko nam. Po pierwszej serii Stefan Hula i Kamil Stoch liderowali. W drugiej rzeczywiście wiatr strasznie przeszkadzał zawodnikom. Jednak wszyscy stanęli na rozbiegu i oddali skok. Polacy spadli poza podium i oczywiście usłyszeliśmy, że jury powinno przerwać konkurs i uznać wyniki po pierwszej serii.

Jestem ciekaw co byłoby gdyby nasi byli na piątym i szóstym miejscu? Wtedy pewnie pojawiłoby się żądanie dalszego skakania, mimo wiatru. Usłyszałem też komentarz, że gdyby polski sędzia dał Huli notę 19 punktów, a nie 18,5 Polska miałaby medal. Teoria spiskowa w pełnej krasie.

Co jeszcze? Nie można mieć pretensji do Justyny Kowalczyk za 17. miejsce. Ona swoje dla nas już zrobiła. Pojawiły się głosy, że może nasze biatlonistki coś wywalczą. Nic z tych rzeczy. Ale to początek. Igrzyska dopiero się rozkręcają!

Wszystko o IO Pjongczang 2018 - polub nas i bądź na bieżąco!

10 transmisji z Igrzysk w Pjongczangu, których nie możesz przegapić!

Magazyn Sportowy24 na Igrzyska Olimpijskie 2018 w Pjongczangu

Więcej wideo na Youtube - zasubskrybuj i nie przegap!

Andrzej Flügel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.