Niezapomniana noc w rytmach disco-polo!

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak / Polska Press
Filip Pobihuszka

Niezapomniana noc w rytmach disco-polo!

Filip Pobihuszka

Czołówka polskiej sceny disco polo, wraz z zespołem Weekend na czele, już w sobotę rozbuja publiczność podczas gali Cosuchovia Dance w Kożuchowie!

Największa gala disco polo w zachodniej Polsce - takim hasłem Kożuchów chce przyciągnąć publiczność na imprezę ochrzczoną jako Cosuchovia Dance.

Już w sobotę, (od 17.00 do 1.00), na scenie w Parku Poniatowskiego pojawi się siedem formacji: Weekend, After Party, Bayera, Bobi, Malibu, Claudi i nasz rodzimy Bodzio Dance, czyli Tomasz Bodak, który zapowiedział już, że podczas kożu¬chowskiej imprezy powstaną zdjęcia do jego najnowszego klipu - „Sen o brązowych oczach”.

Jak podkreśla Bodzio, hasło reklamujące galę wcale nie jest przesadzone. - Większość takich imprez odbywa się na wschodzie Polski - wyjaśnia. - Miałeś okazję grać na jednej scenie z takimi gwiazdami? - dopytuję. - Z niektórymi, jak After Party czy Bobi to jak najbardziej. Z Weekendem jeszcze nie. Tak w ogóle to z czołówki brakuje tylko Akcentu i Miga! Ale oni mają terminy pozajmowane pewnie na dwa lata do przodu - mówi Bodzio.

Sam udział w imprezie komentuje tak: - Jestem dumny, dla mnie to jest wyróżnienie. Ale dzięki temu, że będę miał takie towarzystwo, stawiam sobie wyżej poprzeczkę. Nie chcę wypaść gorzej. Chcę wypaść tak samo, albo i lepiej. To wszystko mnie motywuje i na pewno nie będzie paraliżować. Mam kilka lat doświadczenia, supportowałem różne gwiazdy - przekonuje.
„Gazeta Lubuska” jest patronem wydarzenia.

W sobotę w Kożuchowie zagra żywa legenda - zespół Weekend.
Krzysztof Szymczak / Polska Press W sobotę w Kożuchowie zagra żywa legenda - zespół Weekend.
Filip Pobihuszka

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.