Nikola Rudzińska zdobyła koronę Miss Lubska Nastolatek 2016

Czytaj dalej
Fot. Liliana Hachani
Liliana Hachani

Nikola Rudzińska zdobyła koronę Miss Lubska Nastolatek 2016

Liliana Hachani

Lubsko W niedzielę po dwuletniej przerwie ponownie rozdawano tytuły dla najpiękniejszych nastolatek. Do tegorocznego konkursu stanęło 9 ślicznych kandydatek. Oceniające ich urodę jury miało naprawdę bardzo trudne zadanie. Wiadomo, Lubsko już od dawna słynie z pięknych dziewczyn...

Ogromne emocje towarzyszyły niedzielnym wyborom Miss Lubska Nastolatek. Liczna publiczność żywo dopingowała pretendentki do tytułu najpiękniejszej, dodając im odwagi w prezentacjach na scenie. Atmosfera przed konkursem była napięta, jednak nie było to spowodowane zaciętą rywalizacją, nastolatki szczerze zapewniały, że wszystkie się znają i bardzo lubią.
- Wszystko jedno, która z nas wygra, jej szczęściem będziemy cieszyć się razem. Jesteśmy tu przede wszystkim dla dobrej zabawy - zapewniały kandydatki na miss.

W pierwszej odsłonie konkursu dziewczyny zaprezentowały się w stylizacjach z 70 lat, wykonując skomplikowany układ choreograficzny. Prawdziwą furorę zrobiły jednak żywiołowym tańcem w strojach hawajskich. Wśród publiczności, która głośno okazywała swoją aprobatę, aż kipiało od emocji. Ostatnim punktem programu była prezentacja w pięknych sukniach wieczorowych. Dziewczyny już nieco mniej przejęte i stremowane opowiedziały o swoich planach, zainteresowaniach i marzeniach. Wszystkie prezentowały się pięknie, wzbudzając podziw zgromadzonych.

Niełatwe więc zadanie miało oceniające urodę kandydatek jury, decyzja której z nich oddać koronę była wyjątkowo trudna.
Tegoroczną Miss Lubska Nastolatek 2016 została młodziutka Nikola Rudzińska, startująca w konkursie z numerem 6. Również do niej powędrował tytuł Miss Publiczności. Nikola kocha zwierzęta, jest wegetarianką i w przyszłości chce studiować weterynarię. Lubi sport, w szczególności jazdę na rolkach i jeździectwo. Jej wielkim marzeniem jest podróż dookoła świata.

I wicemiss i tytuł Miss Foto Nastolatek została Wiktoria Cieślarczyk, a tytuł II wicemiss przypadł Wiolettcie Majorczyk. Na konkursie po raz pierwszy w tym roku przyznano tytuł Miss Fashion, została nią Jowita Jasienowicz.

Liliana Hachani

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.