Nikola Rudzińska zdobyła koronę Miss Lubska Nastolatek 2016

Czytaj dalej
Fot. Liliana Hachani
Liliana Hachani

Nikola Rudzińska zdobyła koronę Miss Lubska Nastolatek 2016

Liliana Hachani

Lubsko W niedzielę po dwuletniej przerwie ponownie rozdawano tytuły dla najpiękniejszych nastolatek. Do tegorocznego konkursu stanęło 9 ślicznych kandydatek. Oceniające ich urodę jury miało naprawdę bardzo trudne zadanie. Wiadomo, Lubsko już od dawna słynie z pięknych dziewczyn...

Ogromne emocje towarzyszyły niedzielnym wyborom Miss Lubska Nastolatek. Liczna publiczność żywo dopingowała pretendentki do tytułu najpiękniejszej, dodając im odwagi w prezentacjach na scenie. Atmosfera przed konkursem była napięta, jednak nie było to spowodowane zaciętą rywalizacją, nastolatki szczerze zapewniały, że wszystkie się znają i bardzo lubią.
- Wszystko jedno, która z nas wygra, jej szczęściem będziemy cieszyć się razem. Jesteśmy tu przede wszystkim dla dobrej zabawy - zapewniały kandydatki na miss.

W pierwszej odsłonie konkursu dziewczyny zaprezentowały się w stylizacjach z 70 lat, wykonując skomplikowany układ choreograficzny. Prawdziwą furorę zrobiły jednak żywiołowym tańcem w strojach hawajskich. Wśród publiczności, która głośno okazywała swoją aprobatę, aż kipiało od emocji. Ostatnim punktem programu była prezentacja w pięknych sukniach wieczorowych. Dziewczyny już nieco mniej przejęte i stremowane opowiedziały o swoich planach, zainteresowaniach i marzeniach. Wszystkie prezentowały się pięknie, wzbudzając podziw zgromadzonych.

Niełatwe więc zadanie miało oceniające urodę kandydatek jury, decyzja której z nich oddać koronę była wyjątkowo trudna.
Tegoroczną Miss Lubska Nastolatek 2016 została młodziutka Nikola Rudzińska, startująca w konkursie z numerem 6. Również do niej powędrował tytuł Miss Publiczności. Nikola kocha zwierzęta, jest wegetarianką i w przyszłości chce studiować weterynarię. Lubi sport, w szczególności jazdę na rolkach i jeździectwo. Jej wielkim marzeniem jest podróż dookoła świata.

I wicemiss i tytuł Miss Foto Nastolatek została Wiktoria Cieślarczyk, a tytuł II wicemiss przypadł Wiolettcie Majorczyk. Na konkursie po raz pierwszy w tym roku przyznano tytuł Miss Fashion, została nią Jowita Jasienowicz.

Liliana Hachani

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.