Nocny Szlak Kulturalny w Gorzowie trzeba rozmnożyć! Dlaczego? To proste: jak mamy w mieście coś dobrego, to trzeba zrobić tego więcej

Czytaj dalej
Fot. Zbigniew Borek
Zbigniew Borek

Nocny Szlak Kulturalny w Gorzowie trzeba rozmnożyć! Dlaczego? To proste: jak mamy w mieście coś dobrego, to trzeba zrobić tego więcej

Zbigniew Borek

Spacerowałem w zeszłą sobotę, gdy trwał Nocny Szlak Kulturalnych, po ulicach, a robię to często, i muszę powiedzieć, że takiego Gorzowa nie widziałem! Świetny, energetyczny, ekscytujący. Taki powinien być częściej!

Wszędzie się coś działo! Tu śpiew na torowisku tramwajowym. Tam spektakl z wanną w samym centrum. Genialny, odważny, niesamowity „Faust” w amfiteatrze. Nie wszędzie zdążyłem, nie wszędzie planowałem być, ale wiem, że sporo się działo i w teatrze, i w filharmonii, i Pod Filarami. W dziesiątkach miejsc w Gorzowie coś się działo.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Zbigniew Borek

Jestem dziennikarzem i wydawcą drukowanego wydania "Gazety Lubuskiej". Jako reporter lubię pracować w terenie (a wszystko jest terenem, jak stwierdził kiedyś filozoficznie jeden z kolegów po fachu), pogadać z ludźmi, a przede wszystkim słuchać ich historii.


Dziennikarsko interesuję sprawami społecznymi, sądownictwem, polityką, Gorzowem, w którym mieszkam, Strzelcami Krajeńskimi, z których pochodzę, regionem lubuskim, w którym żyję i pracuję, a poza tym - przynajmniej się staram - wszystkim, co wydaje mi się ważne także w kraju i na świecie.


W swojej pracy szczególnie lubię


Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.