Nowoczesna i SLD wystawiają kandydata na burmistrza

Czytaj dalej
Fot. archiwum czytelnika
Renata Hryniewicz

Nowoczesna i SLD wystawiają kandydata na burmistrza

Renata Hryniewicz

Nowoczesna i Sojusz Lewicy Demokratycznej wspólnie wystartują w zbliżających się wyborach. Żeby pokonać potencjalnych rywali, wystawią jednego kandydata na burmistrza. Jest nim szef Nowoczesnej w powiecie - Mariusz Dubacki.

Władze wojewódzkie Nowoczesnej podjęły decyzję o rekomendowaniu Mariusza Dubac - kiego na kandydata na burmistrza Słubic. Tego samego dnia na przedwyborczej konwencji powiatowej SLD zdecydowaną większością głosów zdecydował, że do wyborów idzie z Nowoczesną i Dubackim jako kandydatem na burmistrza.

 • Dlaczego SLD i Nowoczesna przystąpili do koalicji?
 • Co mówi Mariusz Dubacki?
 • Jakie są priorytety w programie wyborczym koalicji?
Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Renata Hryniewicz

Moje działania reporterskie skupiają się na terenie powiatu słubickiego i sulęcińskiego. Szukam tu ludzi, miejsc, wydarzeń, o których warto pisać i je pokazywać. Szukam tematów, które niosą jakiś przekaz, pokazują ciekawe działania, ale także takich, w których poprzez nagłośnienie mogę pomóc rozwiązać problem. Zawsze staram się dociec prawdy wysłuchując różnych wariantów, jeśli chodzi o spór – wysłuchuję i opisuję obie strony. Staram się, żeby Czytelnik sam ocenił, po której stronie leży prawda. Można zgłosić mi każdy temat, każdy problem, każdą inicjatywę.
Jestem zawsze blisko ludzi i staram się spotykać z nimi osobiście, by ocenić sytuację, a w temacie ująć także emocje. Lubię pisać o ludziach i ich przeżyciach, pokazywać to, co w moim rejonie dzieje się dobrego, ale nie uciekam od spraw kontrowersyjnych, o czym nie raz przekonali się moi Czytelnicy.
Jestem optymistką i nigdy się nie załamuję. Wierzę, że zawsze jest jakieś wyjście. Lubię dobry żart i ludzi wesołych z pozytywną energią. Nie znoszę smutasów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.